MÖBLER / Bord / Spelbord 9592363
nr 959 2363
Spelbord
1890-tal, längd: 90 cm, djup: 45 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 maj 2015
kl 18:25:52
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)